Nová kniha v prodeji

Tajemství moderního webu a nové poznatky o webdesgnu byli sepsány a vydány zatím v elektronické podobal-moderniweb-A4obě.

Kniha se věnuje webdesignu a jednotlivým úpravám moderních prvků internetových stránek. V úvahu bere nové technologie i s ohledem na psychologii a vypozorované chování uživatelů internetu. Kniha poukazuje na to, že může existovat i jiný styl při tvorbě webových stránek.

Nezoufejte, pokud neovládáte znalosti tvorby www stránek. Kniha Vám nabídne celou řadu inspirativních podmětů pro Vaše webové stránky, které si můžete nechat zpracovat od zkušených webdesignerů.

Kniha je vhodná pro každého, kdo vlastní webové stránky, nebo si je plánuje vytvořit, zejména však pro učitele, studenty a vývojáře. Pro plné pochopení veškerého obsahu je vhodné mít základní povědomí o webových stránkách, grafice, znalosti jazyků HTML, CSS a JavaScriptu, zejména jQuery. Pokud tyto znalosti nemáte, stačí jen přeskočit některé kapitoly a vynechat tabulky se zdrojovými kódy.

Knihu můžete sdítel na facebooku: zde

Nakoupit můžete na:

O2: www.o2active.cz

Alza: www.alza.cz

Vodafone.cz: galerie.vodafone.cz

Google play: play.google.com

eReading.cz: www.ereading.cz

Palm knihy: www.palmknihy.cz

Ráj knih: www.rajknih.cz

ebux.cz: www.ebux.cz

arara.cz: ebooks.arara.cz

Jiné-knihy.cz: jine-knihy.cz

Knihy.ABZ.cz: knihy.abz.cz

Bauer media Praha: wooky.jenprocasopisy.cz

Extrareader: extrareader.cz

eBUX.cz: www.ebux.cz

Databáze knih: www.databazeknih.cz

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>