Připravuje se 4. kniha

4-knihaLetos Moderní Web vydal celkem tři knihy. Knihu Moderní Web, která vyšla začátkem roku. Kniha pojednává o nových technikách jazyka CSS3 a na to navazující praktické využití při tvorbě www stránek.

Krátce po ní následovala mírně nadčasová kniha Moderní Web ve 3D obsahující ukázky speciálních 3D šablon, či 3D efektů, které v krátké době budeme moci využívat i v praxi.

Aby náš web šel příkladem, byl autor nucen obratem po vydání druhé knihy, zapracovat na domovských stránkách a vytvořil tak nový design s plně funkčním 3D režimem, vhodný hlavně pro stolní počítače anebo obrazovky s Full HD rozlišením.

Nikdy by se však nemělo zapomínat na nováčky a studenty v oboru. Jednou bude třeba předat štafetu dál a proto i my, tedy asi hlavně autor, ale i ostatní, kteří se podíleli na vydání knih, dali dohromady knihu třetí. Knihu Začínáme s Moderním Webem.

Název knihy a stejně jak její titulní strana má záměrně dvojsmysl a všímavější jedinci si můžou, všimnou i více významů. Jedná se tedy hlavně o pobavení vlastní mysli, při uvažování nad pravým významem, ale jinak zde žádné tajné zásadní sdělení není… Možná :)

No a jak se píše v úvodu článku, tak pro vás připravujeme knihu čtvrtou. Kniha se bude jmenovat Potřebuji Moderní Web a znova zde budeme mít několik významů. Kdo, nebo co potřebuje Moderní Web a jaký, či čí Moderní Web? Že by autor začal být na stará kolena sobec? Snad uvidíme koncem ledna, kdy by měla kniha vyjít.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>