Připravuje se 4. kniha

4-knihaLetos Moderní Web vydal celkem tři knihy. Knihu Moderní Web, která vyšla začátkem roku. Kniha pojednává o nových technikách jazyka CSS3 a na to navazující praktické využití při tvorbě www stránek.

Krátce po ní následovala mírně nadčasová kniha Moderní Web ve 3D obsahující ukázky speciálních 3D šablon, či 3D efektů, které v krátké době budeme moci využívat i v praxi.

Aby náš web šel příkladem, byl autor nucen obratem po vydání druhé knihy, zapracovat na domovských stránkách a vytvořil tak nový design s plně funkčním 3D režimem, vhodný hlavně pro stolní počítače anebo obrazovky s Full HD rozlišením.

Nikdy by se však nemělo zapomínat na nováčky a studenty v oboru. Jednou bude třeba předat štafetu dál a proto i my, tedy asi hlavně autor, ale i ostatní, kteří se podíleli na vydání knih, dali dohromady knihu třetí. Knihu Začínáme s Moderním Webem.

Název knihy a stejně jak její titulní strana má záměrně dvojsmysl a všímavější jedinci si můžou, všimnou i více významů. Jedná se tedy hlavně o pobavení vlastní mysli, při uvažování nad pravým významem, ale jinak zde žádné tajné zásadní sdělení není… Možná :)

No a jak se píše v úvodu článku, tak pro vás připravujeme knihu čtvrtou. Kniha se bude jmenovat Potřebuji Moderní Web a znova zde budeme mít několik významů. Kdo, nebo co potřebuje Moderní Web a jaký, či čí Moderní Web? Že by autor začal být na stará kolena sobec? Snad uvidíme koncem ledna, kdy by měla kniha vyjít.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>