Co zde najdete?

Najdete zde spoustu zajímavých informací o HTML5, CSS3 a dokonce něco málo o knihovně JavaScriptu jQuery, která dodává webu další zajímavou funkcionalitu.

Pro správnou orientaci na tomto webu je, až na část věnovanou Šablonám, vyžadována částečná znalost HTML (xhtml) a CSS2.

Jak si jistě každý všiml. Tyto stránky se odlišují skromnou znalostí nejnovějších vývojových technologií v oblasti CSS3 a HTML5.

Nenajdete zde žádnou nudnou teorii. Zaměřím se na příklady a ucelené ukázky, či hotové univerzální šablony s podrobným vysvětlením a rozborem.

Většina z Vás ocení nejrůznější řešení v oblasti 3D, animací, kombinací 2D, 3D a animací popř. i nějaké triky z oblasti jQuery (knihovny JavaScriptu) a do budoucna možná i her v HTML5.

Věřím, že tyto stránky nezůstanou stát. Plánuji je nadále rozšiřovat. Pokud bude zájem. Je možné, že zde bude k vidění i mnohem víc. Třeba z oblasti PHP6, 3D grafiky a pod…

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>