Příprava

Příprava

Čeho byste měli dosáhnout při tomto kliku, dva dny před začátkem války?

  1. stropu domečků, který jsem zmiňoval včera.
  2. přestavěných eko oborovek.
  3. 100% infra i zásob

moderniweb.com © 2015

Den před válkou

zloději

Pro zloděje platí víceméně to samé, mají velkou výhodu v tom, že nemusí nahazovat armádu, pomůžou tedy zítra s kouzlením. Mají pro dnešek strop 80% domečků. Můžou mít také pár obchodníků, bez cechů. Max 1/2 rozlohy vědců a zbytek v kouzelnících.

Na konci kliku vše zaškoleno, takže gub nebude potřebovat školy. Pochopitelně příslušné dílny, ať se lidi mají kam vměstnat. Žádné cechy, žádné manufaktury, žádné výrobny, žádné výcvikáče, žádné obranné věže, ŽÁDNÉ nahozené zloděje.

Zbývající infrabudovy budou překvapivě v univerzitách. Během kliku mají ještě spoustu času na farmu i výrobu infrabodů, takže v 17. očekávám bezchybný výsledek. V labu berou opět vědu.


moderniweb.com © 2015

Den války

Zloději

Stejně jako vojáci si spočteš infra a peníze na záchranku + stejným způsobem na přebudování gubernátu na 96% domků a 4% výcvikáčů.

Takže máš nahozené mágy, odkouzlíš podle rozpisu, vyrobíš infra, zvedneš domečky, pro jistotu třeba ve 13. tahu nahodíš zloděje, ve 14. k nim dohodíš vědce, v 16. je pošleš ven (máš 100% zaškolenost) a jdeš pro lidi do labyrintu, hodíš je pochopitelně taky do zlodějů. Tomu se říká zlodějský boost : ) Klikneš poslední tah, zrušíš akci a máš hotovo.

POSTAVÍME ZÁCHRANKU - kdo ji nepostaví, tak to celý podělal.


moderniweb.com © 2015

Shrnutí kliku v den války

Zloději

Provedeme výpočty infra a peněz na záchranku. Začneme klikat, pokračujeme ve vytváření armády, mezitím vyrábíme infrabody.

Jakmile dokončíme výrobu infrabodů, zbrojíme E1 a dál přelejváme. Nejpozději v 15. tahu dozbrojíme co půjde do E2, zbytek dáme do hoplítů. Ti nejšikovnější vojáci se spoustou zásob mohou v 16. tahu zkusit boost.

Na úplný úplný závěr, kdy už máme vše pochystáno, poklikáno a nazbrojeno, Jsme v 17/49 a už se nechystáme nic dělat, stavíme záchranku podle rasy a zaměření. Jsou rozepsány výše.


moderniweb.com © 2015
reddragon.cz