tapeta Moderního Webu

Moderní Web

3D
2D

Autor

Tyto webové stránky jsem vytvořil, aby sloužily jako jakýsi tahák a zdroj informací pro každého, kdo je navštíví.

Třeba sekce výuka je tímto tahákem. Opakovaně do ní nahlížím a kopíruji si kódy, které si tak nemusím pamatovat. Věřím, že výuka na tomto webu funkci taháku plní i pro jiné. Data, který máme z analýz, tomu dokonce i nasvědčují.

Nejvíce se dokonce sám naučím, tak, když budu vyučovat ostatní. Což je dalším z mnoha důvodů, proč je součástí tohoto webu krom jiného i výuka.

Web není jen o učení. Má i komerční stránku, která čím dál více převládá. Je to tím, že je o mojí práci stále zájem a musím přiznat, že i přes snahu vlivné menšiny odpůrců tomu zatím tak i zůstává. I zájem narůstá, minimálně z mého pohledu. Za což jsem vděčný.

Nejen to. Často zde dělám různé průzkumy na úrovni sociálního marketingu. Tyto průzkumy jsou skryté. Něco málo jsem naznačil v první knize v kapitole Skrytá tajemství.

Jako každý kdo se věnuje, tak či onak tvorbě webů na komerční úrovni, krom jiných aktivit se starám ve spolupráci s externisty i o stránky lidí, kteří nám svěřili svojí důvěru a dle recenzí od klientů, víme, že i úspěšně.

Tím to však nekončí. Potenciál tohoto projektu je obrovský a plány velké. Viz sekce Připravujeme.

I tak. Plánů hodně a času i financí příliš málo. Projekty se neustále natahují a jak jsem napsal v článku 20. let vývoje. Rychlost a hlavně kvalita z jakou budou přicházet však stále závisí na vaší podpoře.

Pokud se vám zdá, že na nějakém projektu pracuji příliš dlouho. Opravdu to je tím, že podpora z venčí je příliš nízká, nebo má podmínky, s kterými nemůžu souhlasit.

Nic nevzdávám a i přesto, že to bude trvat déle. Věřím, že se toho jednou dočkáme...

Autor Moderného Webu

Náplň práce:

HTML 99%
CSS 99%
Webdesign 99%
Prestashop 99%
WordPress 90%
SEO 90%
jQuery 85%
Adobe Photoshop 75%
CorelDRAW 75%
JavaScript 50%
PHP 20%

moderniweb.com © 2018