Hlavní cíle Moderního Webu

Jak někteří z Vás už jistě tuší. Projekt Moderní Web není jen další z řady projektů, které mají svým zakladatelům vydělávat velké peníze.

Určitě se tedy jedná o z poloviny komerční projekt. Projekt, který si snaží vydělat sám na sebe a tedy i na hlavní cíle tohoto projektu.

Hlavním cílem je tedy určitě pokrok. Pokrok v oblasti předávání informací a tedy v samotném vývoji těchto metod. Nejedná se tedy čistě jen o 3D šablony i když sami o sobě dělají, nebo přesněji budou dělat v budoucnu hodně.

První z výraznějších pokroků jsou již sepsány v připravované knize, jejíž vydání plánujeme v prvních dvou měsících příštího roku. O předběžném obsahu knihy jsem již informoval v článku pro vývojáře: http://moderniweb.com/blog/predbezny-obsah-nove-knihy

Touto knihou však nic nekončí. Popravdě to je teprve začátek, nebo doufám v to, že to bude začátek. Pokud máte i nadále zájem o pokrok v této oblasti a teď píši převážně k našim fanouškům a sponzorům. Věřte a mějte s námi trpělivost. Potřebujeme na práci hlavně prostor, podporu a čas.

Toto vše povede k posunu dál, nejen tohoto projektu, ale i nás všech. Tj. opravdu všech. Kdo nevěří, pročtěte si pár článků, podívejte se na naše projekty. Vše je na tomto webu vidět. Stačí se jen podívat.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>